+37061552991 info@aukstyje.lt

Kalėdų senelis už Jūsų lango

Pastaraisiais metais vaikams galvas susuko klausimas – kaip į jų butus paklius Kalėdų senelis, jei namuose nėra židinio ir į jį vedančio kamino? Esame pasiruošę parodyti naują kelią ir vaikams vėl įpūsti magijos jausmą
Susisiekite dėl senelio vizito!
    Gruodžio mėnesį pradėsime Kalėdų senelio misiją. Speiguotais žiemos vakarais Kalėdų Senelis pasibels už Jūsų lango, nepriklausomai nuo to, kaip aukštai gyventumėte. Vaikučiams pradarius langus, ore kybantis kalėdų senelis pasveikins juos su šventėmis, paskatins gerai elgtis ir, žinoma, padovanos po dovanėlę iš savo maišo.    

Kaip vyksta vizito organizavimas?

Registracija

Palikite užklausą arba telefonu praneškite, jog norite Kalėdų Senelio už savo lango. Susisiekę nutarsime preliminarią datą ir Kalėdų Senelio vizito aplinkybes.

Apžiūra

Susisieksime su Jūsų namo bendrijos pirmininku ar administratoriumi dėl galimybės patekti ant pastato stogo ir apžiūrėję pastatą, suplanuosime visas smulkmenas Kalėdų Senelio misijai vykdyti.

Patvirtinimas

Gavus reikiamus leidimus iš pastatą prižiūrinčių asmenų, patvirtiname vizitą, apie jį informuojame visus pastato gyventojus, kad nekiltų nesusipratimų, ir taip pat galėtų užsiregistruoti Kalėdų Senelio apsilankymui.

Pasibeldimas

Sutartu laiku Kalėdų Senelis pasibeldžia į Jūsų langą ir su šypsena veide laukia, kol jis bus atidarytas :)

Aplinkybės

Kiekvienas Kalėdų Senelio vizitas yra unikalus ir vis kitoks. Tėveliams pageidaujant, galime programą modifikuoti, papildyti naujais elementais. Bazinės aplinkybės pateikiamos žemiau:

Kokia vizito trukmė?

Kalėdų senelio vizitas užtrunka 5-10 minučių, priklausomai nuo aplinkybių. Jo metu pabendraujama su vaikais, įteikiamos dovanėlės, nusifotografuojama. Žinoma, esant poreikiui, programa gali būti pildoma ir modifikuojama.

Kaip reiktų pasiruošti?

Nepamirškite, jog namuose vaikučiams yra šilta, o už lango šalta. Taigi, Kalėdų Seneliui pasibeldus, pasirūpinkite, kad vaikai būtų šiltai apsirengę ir nesušaltų, bendraudami su juo. Taip pat nepamirškite galimybės įsiamžinti su Kalėdų seneliu! Turėkite fotoaparatą ar kitą fotografuojantį įrenginį netoliese.

Kokia apsilankymo kaina

Bazinė Kalėdų Senelio vizito kaina yra 25 Eur. Kaina gali varijuoti, priklausomai nuo vizito sudėtingumo. Taip pat kaina priklauso nuo to, kiek vizitų senelis viename name turi, taigi kuo daugiau kaimynų pageidaus, kad senelis pasibelstų į jų langą, tuo vieno vizito kaina bus mažesnė.

Taip pat, atminkite, jog vizitų skaičius labai ribotas ir artėjant šventėms kaina kils, tad pasinaudokite galimybe susitikti su Kalėdų Seneliu jau nuo Gruodžio pradžios!

Dovanėlės

Jei pageidaujate, kad vizito metu Kalėdų Senelis Jūsų vaikui įteiktų dovanėlę, galite pasirinkti dovanėlę iš mūsų sąrašo arba seneliui perduoti savo dovanėlę.

Susisiekite!

Susidomėjote? Užpildykite greta esančią formą arba paskambinkite telefonu +37061552991 ir sužinokite daugiau, bei susitarkite dėl senelio vizito ir Jūsų namuose!
Parašykite seneliui ir susitarkite!