+37061552991 info@aukstyje.lt

Kalėdų senelis už Jūsų lango

Pastaraisiais metais vaikams galvas susuko klausimas – kaip į jų butus paklius Kalėdų senelis, jei namuose nėra židinio ir į jį vedančio kamino? Esame pasiruošę parodyti naują kelią ir vaikams vėl įpūsti magijos jausmą

Susisiekite dėl senelio vizito!

Gruodžio mėnesį pradėsime Kalėdų senelio misiją. Speiguotais žiemos vakarais Kalėdų Senelis pasibels už Jūsų lango, nepriklausomai nuo to, kaip aukštai gyventumėte. Vaikučiams pradarius langus, ore kybantis kalėdų senelis pasveikins juos su šventėmis, paskatins gerai elgtis ir, žinoma, padovanos po dovanėlę iš savo maišo.

}

Suskubkite rezervuoti!

Senelių grafikas pildosi itin skubiai, taigi, jei norite, kad pasibelstume ir į Jūsų langus suskubkite rezervuoti senelių laiką! Skatiname mūsų vizito laukti ne tik Kalėdų dieną, tačiau ir visą gruodį, tokiu atveju galėsime pateiti kur kas lankstenį pasiūlymą.

r

Mylime ir saugome pastatus

Pastebime, jog tėveliai nerimauja dėl savo namų sienų. Galime Jus nuraminti – Kalėdų Seneliai yra profesionalūs aukštalipiai, mokantys saugoti ir mylėti pastatus, kurių sienomis leidžiasi. Negana to, vasaros metu seneliai ne tik gamina žaislus, tačiau ir mokosi atlikti pastatų remonto darbus, taigi sienas ne tik tausoja, bet gali ir suremontuoti!

Kaip vyksta vizito organizavimas?

Registracija

Palikite užklausą arba telefonu praneškite, jog norite Kalėdų Senelio už savo lango. Susisiekę nutarsime preliminarią datą ir Kalėdų Senelio vizito aplinkybes.

Apžiūra

Susisieksime su Jūsų namo bendrijos pirmininku ar administratoriumi dėl galimybės patekti ant pastato stogo ir apžiūrėję pastatą, suplanuosime visas smulkmenas Kalėdų Senelio misijai vykdyti.

Patvirtinimas

Gavus reikiamus leidimus iš pastatą prižiūrinčių asmenų, patvirtiname vizitą, apie jį informuojame visus pastato gyventojus, kad nekiltų nesusipratimų, ir taip pat galėtų užsiregistruoti Kalėdų Senelio apsilankymui.

Pasibeldimas

Sutartu laiku Kalėdų Senelis pasibeldžia į Jūsų langą ir su šypsena veide laukia, kol jis bus atidarytas 🙂

Aplinkybės

Kiekvienas Kalėdų Senelio vizitas yra unikalus ir vis kitoks. Tėveliams pageidaujant, galime programą modifikuoti, papildyti naujais elementais. Bazinės aplinkybės pateikiamos žemiau:

Kokia vizito trukmė?

Kalėdų senelio vizitas užtrunka 5-10 minučių, priklausomai nuo aplinkybių. Jo metu pabendraujama su vaikais, įteikiamos dovanėlės, nusifotografuojama. Žinoma, esant poreikiui, programa gali būti pildoma ir modifikuojama.

Kaip reiktų pasiruošti?

Nepamirškite, jog namuose vaikučiams yra šilta, o už lango šalta. Taigi, Kalėdų Seneliui pasibeldus, pasirūpinkite, kad vaikai būtų šiltai apsirengę ir nesušaltų, bendraudami su juo. Taip pat nepamirškite galimybės įsiamžinti su Kalėdų seneliu! Turėkite fotoaparatą ar kitą fotografuojantį įrenginį netoliese.

Dovanėlės

Jei pageidaujate, kad vizito metu Kalėdų Senelis Jūsų vaikui įteiktų dovanėlę, galite pasirinkti meškiną iš mūsų partnerių meskinurojus.lt arba įteikti savo dovanėlę!

Specialus Kalėdų senelio pasiūlymas! 80cm meškinas už žemiausią kainą Lietuvoje – 20Eur!

Jei name senelio vizitą užsako tik vienas butas, vizito kaina 65Eur

Jei vizitą užsisako 2-9 butai, vizito kaina yra 35 Eur.

Jei vizitą užsisako 10 butų ir daugiau, vieno kaina yra 20 Eur + 1 nemokamas vizitas vienam butui name.

Jei name senelio vizitą užsako tik vienas butas, vizito kaina 100Eur

Jei vizitą užsisako 2-9 butai, vizito kaina yra 50 Eur.

Jei vizitą užsisako 10 butų ir daugiau, vieno kaina yra 25 Eur + 1 nemokamas vizitas vienam butui name.

Jei name senelio vizitą užsako tik vienas butas, vizito kaina 250Eur

Jei vizitą užsisako 2-9 butai, vizito kaina yra 100 Eur.

Jei vizitą užsisako 10 butų ir daugiau, vieno kaina yra 70 Eur + 1 nemokamas vizitas vienam butui name.

Susisiekite!

Susidomėjote? Užpildykite greta esančią formą arba paskambinkite telefonais +37061552991 arba +37062856785 ir sužinokite daugiau, bei susitarkite dėl Senelio vizito ir Jūsų namuose!

Parašykite seneliui ir susitarkite!