+37061552991 info@aukstyje.lt

Langų valymas aukštyje

Langų valymas – dažnai aukštalipių nemėgstamas darbas. Tuo tarpu mes jam skiriame išskirtinį dėmesį. Mūsų komandoje yra darbuotojai, kurie specializuojasi tik langų valyme. Maloniai priimame tiek didelius, tiek mažyčius užsakymus. Susisiekite ir rasime optimalų sprendimą.

Gauti pasiūlymą

Susisiekite su mumis telefonu +37061552991 arba užpildę žemiau esančią formą.

Pateikti užklausą

Specializacija

Dažnai aukštalipiams langų valymas yra pašalinė veikla. Tuo tarpu mes turime komandą, kuri specializuojasi langų valyme. Tai reiškia, jog kiekvienu atveju situaciją vertiname tinkamai – naudojame priemones ir metodikas, optimalias konkrečiam variantui (pagal langų užterštumą, pasiekiamumą ir tipą).

Nenusisukame nė nuo vieno kliento

Nesvarbu – užsakymas didelis su daugybe sudėtingų plonybių ar mažytis – toks, kokio niekas nenori imtis. Visuomet įsigiliname į detales ir randame optimalų problemų sprendimą.

Esame itin lankstūs valymo paslaugose

Langų valymas aukštyje nėra vienintelė mūsų teikiama paslauga. Bendradarbiaujame su valymo paslaugų įmonėmis ir galime pateikti valymo paslaugų paketus – jei Jus domina ne tik langų valymas iš išorės, bet ir iš vidaus, taip pat, jei domina kitos valymo paslaugos (pavyzdžiui kiliminių dangų valymas), galime formuoti bendrą pasiūlymą.

Sauga, patikimumas ir aptarnavimo kultūra

Mūsų tiklsas – patenkintas klientas. Tai reiškia, jog tinkamai atliekame darbą, prisideriname prie aplinkybių, dirbame saugiai ir tvarkingai, kad klientui niekuomet neiškiltų rūpesčių ir jaustųsi gerai.

Kodėl skiriasi valymo kokybė ir laikas? Nuo ko ji gali nukentėti?

Langai dažniausiai plaunami vandeniu su valikliais (tenka susidurti su aukštalipiais, naudojančiais indų ploviklius, actą ir panašias „šeimininkių gudrybes“, tačiau mūsų praktikoje labiausiai pasiteisino specialūs valikliai, skirti langams). Sušlapinus ir atplovus purvą, vanduo pašalinamas nubraukėju su guma. Priklausomai nuo darbuotojo įgudimo tai atliekama vertikaliais, hrozontaliais arba kombinuotu itin greitu vientisu judesiu. Kuo judesys paprastesnis, tuo daugiau laiko užtrunkama ir pasiekiamas geresnis rezultatas, tačiau skubant naudojami sudėtingesni judesiai, kuriais braukiant stiklą didėja tikimybė, jog ant stiklo pasiliks vandens likučių, kuriems nudžiuvus pasimatys dėmės. Štai čia yra esminis skirtumas tarp darbo metodikų. Dažniausiai naudojami sprendimai:

  1. Nubraukus vandenį leistis prie kito lango, nesigilinant į tai, jog gali būti palikta broko ant stiklo, pakraščiuose apie rėmus yar vandens (iš ten vien guma jo pašalinti neįmanoma).  Tai pats greičiausias sprendimas, tačiau jį naudojant stipriai nukenčia kokybė.
  2. Šluostele (kuri dažnu atveju po pirmų langų būna drėgna) apibraukiami stiklo krašteliai. Tokiu būdu pašalinama didžioji vandens dalis, tačiau paliekami mažesni lašeliai, braukimo žymės.
  3. Aukštalipis turi techninio popieriaus langams valyti  ir visus matomus vandens likučius pašalina nauju švariu sausu popieriumi. Tai užtrunka ilgiau, nei pats lango nuplovimas, tačiau gaunama geriausia kokybė. Mes praktikuojame šią metodiką, tačiau, klientui pageidaujant sumažinti paslaugos kainą galime langus valyti ir kitomis metodikomis, svarbiausia – kad rezultatas tenkintų klientą.

Net ir po didžiausių pastangų lieka viena kita žymė – to išvengti neįmanoma, kabant aukštyje matome daugybę atspindžių nuo stiklo ir ne visuomet pamatome vandens likučius ant stiklo, tačiau siekiame geriausio įmanomo rezultato. Esant sudėtingesniems valymams naudojami papildomi įrankiai ir kitos medžiagos, visa tai priklauso nuo lango užterštumo ir valymo tipo. Valymo trukmė taip pat labai priklauso nuo aukštalipio naudojamos technikos, įgudžių ir saugos taisyklių laikymosi. Klientui būtina atkreipti dėmesį, ar darbuotojai dirba saugiai, virves prisitvirtinę saugiai, užtikrinant savo, aplinkinių ir pastato saugumą.

Naujasis langų ir fasado plovimo metodas filtruotu vandeniu

Mūsų įmonė gali pasiūlyti novatorišką būdą Jūsų langams ar fasadui plauti. Tam naudojama įranga, kurios pagalba vanduo filtruojamas, deminiralizuojamas, jonizuojamas ir minkštinamas. Taip paruoštas vanduo žarnele siunčiamas į specialų šepetį, kuriuo ir planami langai bei fasadas. Kadangi vandenyje nebelieka didžiosios dalies mineralų ir kitų priemaišų, likęs ant paviršiaus vanduo išdžiūsta be jokių dėmių. Taip pat, nuvalyti paviršiai pasidengia antistatine danga, kuri padeda paviršiui ilgiau išlikti švariam. Šiuo būdu atliekant darbus nėra naudojami jokie chemikalai ar plovikliai, tad tausojama aplinka. Tokia įranga suteikia didelį konkurencinį pranašumą prieš daugumą langų valymo paslaugas teikiančių įmonių, nes suteikia galimybę darbus atlikti iki 10 kartų greičiau, nei įprastais metodais, ekologiškai, bei aukštesne kokybe.

Kiekvienas užsakymas yra skirtingas ir vertinamas atskirai, tačiau suprantame, jog klientams dažnai svarbu žinoti bent apytikslį vertinimą. Langų valymo kainos dažniausiai skaičiuojamos pagal valomą plotą. Priklausomai nuo pasiekimo sudėtingumo, valomo ploto ir kitų aspektų kaina svyruoja itin dideliame intervale, tačiau dažniausiai kaina būna 1,4 €/m² – 1,8 €/m². Kadangi pasiruošimas aukštalipio darbui užtrunka itin ilgai, taikome minimalią užsakymo sumą – 150€.

Per kiek laiko pradedame dirbti?

Įprastu atveju pasiruošimas ir detalių suderinimas užtrunka apie savaitę, tačiau esant išskirtiniui atvejui darbus galime pradėti nedelsiant. Susisiekite ir aptarsime detales.

Susisiekti