+37061552991 info@aukstyje.lt

Lietvamzdžių valymas

Valome ir tvarkome lietaus nutekėjimo sistemas tiek daugiabučiuose, tiek privačiuose namuose

Kiekvienas miškingoje gyvenvietėje gyvenantis asmuo žino, jog rudeniniai lapai – ne tik romantiškas vaizdas, bet ir rūpesčius keliantis reiškinys. Lapai nuo stogo kaupiasi lietaus nubėgimo sistemose, jose irsta ir užkemša iki pastarosios nebegali atlikti savo funkcijos.

Šiuos darbus dažnai reikia atlikti kartu su stogo valymo darbais, kadangi liūties metu purvas, lapai ir samanos nuo stogo nuplaunami į lietvamzdžius ir juos vėl užkemša.

Nors dažnu atveju užkemšamos tik horizontalios sistemų dalys, neretai pasitaiko, jog lietaus vanduo nenuteka ir dėl užkimštų vertikalių vamzdžių. Tokiu atveju naudojamos įvairios technologijos – kartais pakanka tiesiog gerai išjudinti kaištį ir jis išplaunamas, o kartais aukštalipiai netgi išardo sistemą, kiekvieną segmentą atskirai išvalo ir vėl surenka iš naujo.

Šių darbų atlikimas itin pavojingas, kadangi darbuotojai dirba ties stogo kraštais, palinkę virš jų. Dėl to būtina naudoti patikimas saugos priemones, kurios ne tik užtikrintų saugumą, bet ir leistų komfortabiliai atlikti darbą. Neretai namų gyventojai patys atlieka šiuos darbus, tačiau tai yra didelė rizika, kuri neretai pasibaigia nelaimingais atsitikimais – nerizikuokite ir darbus aukštyje patikėkite profesionalams.

Jei pageidaujate konsultacijos ar daugiau informacijos – mielai Jums padėsime!

Susisiekite su mumis telefonu +37061552991  arba užpildę žemiau esančią formą.

lietvamzdžių valymas
vandens latatkų valymas

Pateikti užklausą