+37061552991 info@aukstyje.lt

Paukščius atbaidančių priemonių montavimas

Montuojame įvairias priemones, išbaidančias paukščius iš nepageidaujamų vietų

 

 

„Išskridę paukščiai į namus sugrįš pavasarį saulėtą“ – deja, ne visada šis sugrįžimas atneša žmonėms tik džiaugsmą. Daugeliui tai reiškia nuolatinį „nutupėtų“ vietų valymą, automobilio plovimą ir baimę išeiti laukan be skėčio. Kad nereikėtų daugiau rūpintis paukščių keliamomis problemomis siūlome paprastas ir priežiūros visiškai nereikalaujančias atbaidymo priemones: specialius spyglius arba tinklus. Esant poreikiui galime sumontuoti ir sudėtingesnes garsines sistemas paukščių išbaidymui. Trumpai apie visas priemones:

 

 

apsaugos nuo pauksciu aukstyje
pirstu nuo pauksciu montavimas aukstyje

Spygliai paukščiams atbaidyti

 

Tai lengvi nerūdijančio plieno spygliai su plastikiniu pagrindu, kurie tvirtinami specialiais aplinkos poveikiui atspariais klijais arba varžtais, vinimis. Tai viena veiksmingiausių priemonių nuo paukščių, kuri neleidžia nei dideliems, nei mažesniems paukščiams nutūpti ant jų mėgstamų stogų, pastogių, atramų, šviestuvų, ženklų, kondicionierių, kaminų, tvorų, palangių, ar kitų vietų. Dėl paprasto ir greito montavimo bei sąlyginai nedidelės kainos, tai populiariausia priemonė paukščių atbaidymui.

Tinklas nuo paukščių

Priklausomai nuo poreikio, tinklas gali būti tvirtas metalinis, padengtas apsauginiu PVC sluoksniu arba lengvas ir lankstus iš polipropileno. Tinklas dažniausiai naudojamas kai norima nuo paukščių uždengti atviras ertmes ar apsaugoti didesnį plotą, pvz.: vidines stogo konstrukcijas. Tinklas gali būti montuojamas naudojant specialius laikiklius, varžtus arba vinis. Esant poreikiui, taip pat galime specialiais tinklais apdengti ar nudengti sunkiai pasiekiamus vaismedžius.

tinklas nuo pauksciu
pauksciu atbaidymas - ausktalipiai

 

Garsiniai paukščių baidymo prietaisai

Tai elektroniniai prietaisai, skleidžiantys plėšriųjų paukščių balsus bei baidomų paukščių pavojaus signalus. Tokie prietaisai padeda baidyti paukščius iš numatomų apsaugoti zonų, pvz., sodų, kiemų, sandėlių, grūdų saugyklų. Garsinės paukščių baidymo sistemos gali apimti iki 24000 m². Prietaisai maitinami iš elektros tinklo arba 12 V baterijomis.

 

 

Norite pasikonsultuoti ar gauti daugiau informacijos apie atliekamus darbus?

Susisiekite su mumis telefonais +37061552991 arba +37062856785 arba užpildę žemiau esančią formą.

Pateikti užklausą

Atliktų darbų pavyzdžiai:

Tinklas nuo kregždžių, sumontuotas po gyvenamojo namo stogo atbraila, negręžiant sienos.

Dvaro įeigoje sumontuoti spygliai nuo balandžių bei tinklas nuo kregždžių.

Tinklas nuo kregždžių, sumontuotas po stogo atbraila.
Dvaro įeigoje sumontuoti spygliai nuo balandžių bei tinklas nuo kregždžių.