+37061552991 info@aukstyje.lt

Skardinių stogų dažymas

Apsauga nuo rūdžių ir estetinio vaizdo atstatymas

 

Skarda – nebloga danga stogams. Tinkamai atlikus darbus ji nepraleidžia vandens ir yra ilgalaikė. Tiesa, Lietuvoje daugybė stogų daryti iš savadarbių lankstinių iš abejotinos kokybės skardos. Mums ne kartą teko susidurti su nekokybiškai cinku dengtos skardos (žinoma suprantame, jog 1990 – 1995 metais buvo nedidelis medžiagų pasirinkimas). Šie stogai neretai netenka atsparumo vandeniui ir pradeda rūdyti.

Mūsų teikiamos paslaugos

Korozijos pažeistą stogą reikia kuo skubiau tvarkyti, kadangi rūdys plinta itin sparčiai.

Mes dedame visas pastangas šiuos stogus apsaugoti nuo korozijos ir suteikti akiai patrauklią estetinę išvaizdą. Tai galima pasiekti keliais būdais, o pasirinkti tinkamiausią visuomet paliekame teisę klientui. Du populiariausi jų: dažymas korozijai atspariais dažais ir cinkavimas „šaltu“ cinku. Prieš atliekant bet kokius dažymo darbus, paviršių tinkamai paruošiame – nuvalome rūdis, nuriebaliname paviršių ir atliekame kitus reikiamus veiksmus (priklausomai nuo dažymo būdo).

Dažymas korozijai atspariais dažais

Dažniausiai šiam būdui renkamės „Dekoral Fawinil C“ dažus, skirtus skardiniams stogams. Dažų spalva itin gerai susilieja su visu stogu, o savybės gerai apsaugo nuo korozijos. Šiais dažais skardą dažome du kartus, kad būtų pilnas dažų sluoksnis ir neatsirastų galimybė išlįsti rūdims. Dažų gamintojas užtikrina apsaugą nuo rūdžių iki 5 metų.

 

Cinkavimas „šaltu“ cinku

Tai novatoriškas būdas, paviršių padengiant cinku. Klasikiniu atveju paviršiai cinkuojami kaštose voniose su lydytu cinku, tačiau šiuolaikinės technologijos leidžia paviršių cinkuoti ir šaltuoju būdu. Tai suteikia visokeriopą apsaugą, nes paviršius iš naujo nucinkuojamas. Pagrindinis šio metodo trūkumas – kaina. Įprastomis sąlygomis 1 kv.m. dengimas šaltu cinku kainuoja apie 40  Eurų. Tačiau kainą atperka medžiagų ir darbo kokybė, bei ilgaamžiškumas.

 

Pateikite užklausą stogo dažymui

Susisiekite su mumis telefonu +37061552991 arba užpildę greta esančią formą.

 

Pateikti užklausą