+37061552991 info@aukstyje.lt

Žiemos darbai aukštyje

Varveklių šalinimas ir sniego valymas nuo stogų

 

Varveklių daužymas

 

Sniego valymas nuo stogų

 

Varvekliai

Paspaudus šaltukui ir stogus nušvietus saulei, nuo jų nutįsta varvekliai. Jų kabėjimas virš automobilių, praeivių galvų ar kitų objektų yra didelė grėsmė. Vienintelis saugus būdas pašalinti šią grėsmę yra varveklių panaikinimas.

Varveklių šalinimo procesas

Saugiai aptvėrus teritoriją po varvekliais, bent vienas darbuotojas pasilieka saugoti teritorijos, kad joks žmogus į ją nepakliūtų ir nesusižeistų dėl krintančių objektų.

Tuo tarpu aukštalipiai ant stogo įsirengia saugias virvių sistemas, kuriomis pasinaudodami nusileidžia iki varveklių ir juos nudaužo.

Grėsmę keliantys objektai

Sniegas ant stogo

Sniegas ant stogų

 

varvekliai

Nutįsę varvekliai

 

Sniegas ant stogo

Nors krintančios snaigės visus džiugina, storas sniego sluoksnis ant stogų to tikrai nedaro. Šiuolaikiniai pastatai dažnai nebūna suprojektuoti atlaikyti didelį svorį ant stogų, negana to, susiformavus itin storam sniego sluoksniui, jis gali nuslysti nuo šlaitinių stogų taip sukeldamas ne ką mažesnę grėsmę, nei varvekliai.

Sniego valymas nuo stogų

Sniego šalinimas nuo stogų ne itin skiriasi, nuo varveklių daužymo. Tuo tarpu, kai vienas ar daugiau darbuotojų rūpinasi žmonių ir objektų saugumu ant žemės, kiti darbuotojai ant pastato stogo paruošia saugos sistemas, kuriomis prisitvirtinę nuvalo sniegą.

Susisiekite su mumis dėl savojo objekto

Jei pageidaujate konsultacijos ar daugiau informacijos – mielai Jums padėsime!

Susisiekite su mumis telefonu +37061552991  arba užpildę greta esančią formą.